free hit counter
Windows 10 Dosya Kopyalama Sorunu | Webmaster Forum - WMTR.NET
 • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Windows 10 Dosya Kopyalama Sorunu

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
11,477
Aldığı Beğeni
0
Uzmanlık
Sosyal Medya Hiz.

Windows 10 Dosya Kopyalama Sorunu​

Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda bir dosyayı olduğu konumdan başka bir konuma kopyalama ya da yapıştırma işlemleri işlemi gerçekleştirmek klasik işletim sistemlerinde olduğu gibi yapılabiliyor. Ancak bazı kullanıcılarda kopyalama işlemine başladıktan sonra başka bir şeye geçildiği zaman işlemin kesime durumu söz konusu olabiliyor. Konu ile ilgili aşağıdaki adımları uyguladıktan sonra sorununuzun çözülmüş olması gerekmektedir.

Windows 10 Dosya Kopyalama Sorunu


 1. İlk önce komut satırı olarak da bilnen cmdyi açmamız gerekiyor. Bunun için sol alt köşede bulunan başlat simgesine sağ tıklayalım ve Komut İstemi(Yönetici) ibaresini bularak çalıştıralım. Daha sonra açılan pencereye sfc /scannow yazalım ve enter tuşuna basalım. Tarama işleminin bittiğinden emin olduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
 2. Sorunun devam etmesi halinde tekrardan komut satırının açınız.
  DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
  DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

  komutlarını tek tek girerek enter tuşuna basın ve çalıştırın. Ardından tekrardan bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve kontrol ediniz.
 3. Sorun halen devam ediyorsa temiz önyükleme seçeneğini deneyebilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Üst