free hit counter
WhatsApp Durumuma Gizliden Bakanları Görme | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

WhatsApp Durumuma Gizliden Bakanları Görme

turgay

WMTR-Üye
Katılım
24 Nis 2023
Mesajlar
18
Aldığı Beğeni
2
Konum
Adana
Uzmanlık
Seo Danışmanı
Whatsapp duruma gizlice bakanları görme konusu kullanıcılar tarafından çok merak edilen bir durumdur. Gerçekten görülüp görülemeyeceği üzerine çok fazla konu ve tartışma bulunuyor. Birçok kullanıcı uygulamalar sayesinde bu özelliğin aktif olduğunu iddia ediyor. Yine birçok kullanıcı tam aksine bunların hepsinin gerçek dışı olduğunu iddia ediyor. Durumunuzu kimin görüntülediğini bilmek mutlaka eğlenceli olacaktır. Bununla beraber bir konuşma başlatmak içinde hikâye paylaşımları önemlidir.

WhatsApp durumu, arkadaşlarınıza o anki ruh halini veya yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafı sınırlı bir süre için göstermenin popüler bir yoludur. İlgili bir mesaj paylaştıysanız, WhatsApp durumunuzu kimin görüntülediğini görebilirsiniz. Başka bir kişinin durumuna baksanız bile, hikâyeyi görüntülediğinizi görebilirler.

WhatsApp Durumuna Gizlice Bakanları Nasıl Görebilirim?

Öncelikle Whatsapp durumuna gizliden bakanları görebilmek için Ayarlar > Durum seçeneğinden var olan hiç kimse olan ayarınızı kişilerim olarak değiştirmeniz gerekmektedir. WhatsApp durum paylaşımlarınız ayarlar kısmında hiç kimse seçili ise durumunuz kimseye gözükmez. Ayrıca durumunuza gizlice bakanları da görme imkanınız ortadan kalkar.

  • Öncellikle Whatsapp uygulamasını açın
  • Sağ üste yer alan üç noktaya tıklamanız gerekir
  • Ayarlar > Hesap > Gizlilik adımlarını takip etmelisiniz
  • Durum seçeneğine gidin
  • Durum gizlilik ayarlarınızı Kişilerim olarak değiştirin ve ardından Bitti ’ye dokunun.
WhatsApp durumuna gizlice bakanları görebilmek işte bu ayarları yapmaktan geçiyor. Sadece birkaç dakikanızı alacak işlemden sonra ayarlarınız hazır hale gelir.

WhatsApp Duruma Bakanlar

WhatsApp'ta kimlerin kendi durumunuza baktığını görmek istiyorsanız, öncelikle bu amaçla sağlanan ekranın yalnızca o anda mevcut olan durum mesajları için kullanılabildiğine hakim almalısınız. Durum süresinin dolma durumu vardır. Bu durumda hangi kişilerin durumunuza baktığını bulmak artık mümkün değildir. Durum hala mevcutsa, WhatsApp'ı açın, üstteki çubuk aracılığıyla durum menüsünü çağırın ve "Durumum" arkasında görüntülenen mevcut mesaja dokunun. Durumunuzun geçerli fotoğrafı veya videosu artık tam olarak kişiler için göründüğü gibi görüntülenir.

Alt alanda, tam olarak kaç kişinin durum mesajına dokunduğunu gösteren bir sayıyla birlikte bir göz simgesi vardır. Artık duruma tam olarak kimin baktığını bilmek istiyorsanız, parmağınızı ekranın alt kenarından yukarı doğru sürüklemeniz yeterlidir. Artık durumu gören tüm WhatsApp kişileri görüntülenecektir.

WhatsApp Duruma Gizlice Bakanları Görme

WhatsApp duruma gizlice bakanları görme şansınız vardır. Kendi durumunuza kimlerin baktığını öğrenebilirsiniz, ancak ne sıklıkta baktığını öğrenemezsiniz. Durumu doğrudan bir kişiye iletmek isterseniz, bunu ayrıntılı görünüm aracılığıyla yapabilirsiniz. Durumu zamanından önce kapatmak istiyorsanız, çöp kutusu simgesine dokunmanız gerekecektir.

Mesaj 24 saat geçtikten sonra değil hemen silinir. "WhatsApp durumu 0'dan görüldü" mesajını alırsanız bunun iki nedeni olabilir: Durum mesajına kimse dokunmadı veya durum, okundu bilgisini devre dışı bırakan kişiler tarafından görüntülendi. Elbette başkalarının durumuna gizlice bakmanın bir yolu vardır. Tek yapmanız gereken, ayarlarda iyi bilinen "mavi tik" olan okundu bilgisini devre dışı bırakmaktır. Bunu yaptıktan sonra, artık kişilerinden birinin durumunu görüntüleyen kişiler arasında görünmeyeceksiniz.

WhatsApp Durumu Gizliden Bakanları Görme


WhatsApp az kişinin bildiği bir özelliğe sahiptir. Kendi içerisinde birisinin durumunu gizlice görüntülemenizi sağlayan bir özelliği içerisinde barındırır. WhatsApp, Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarındaki hikâyeler özelliğinin bir benzeri olan durum özelliğini kullanıma sunduğundan beri çok fazla kullanıcı buna rağbet gösterdi. Bu özelliği 24 saat boyunca görüntülenebilen fotoğraflar, basit metinler, sesler ve videolar göndermek için kullanabilirsiniz. Bir kişinin WhatsApp durumunu açarsanız, durumunu gördüğünüzü mutlaka anlayacaktır. Ancak birkaç teknik dokunuşla WhatsApp durumunu anonim olarak görüntüleyebilirsiniz.


İlk olarak okundu bilgilerini devre dışı bırak; Bu teknik hamle, birinin WhatsApp durumunu anonim olarak görüntülemenin en iyi ve en kolay yoludur. Okundu bilgileri, alıcının iletileri okuduğunu bize bildiren mavi tiklerdir. Ancak, akıllı telefonunuzdaki okundu bilgilerini kapatırsanız, herhangi bir kullanıcının WhatsApp durumunu gizlice görebilirsiniz.


WhatsApp durumunu tarayıcının gizli modunda görüntüleyin; Ayrıca WhatsApp Web aracılığıyla başka bir kişinin WhatsApp durumunu PC'de anonim olarak görüntüleyebilirsiniz. Tarayıcınızın gizli modunda Whatsapp Web'i başlatın. Ardından İnternet bağlantınızı kapatın. Daha sonra durumu çevrimdışı modda görüntüleyebilir ve ardından internete yeniden bağlanmadan önce tarayıcı penceresini kapatmanız gerekecektir. Bu, bilgisayarınızda depolanan tüm ilerleme çubuğu etkinliğini otomatik olarak siler.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst