free hit counter
vBulletin index sorunu | Webmaster Forum - WMTR.NET
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

vBulletin index sorunu

soneleman

WMTR-Üye
Katılım
24 Nis 2022
Mesajlar
2
Aldığı Beğeni
0
Konum
İstanbul
Benim sorunum vBulletin tabanlı forum sitemde daha önce index alan sayfalar org uzantısından net uzantısına geçince birer ikişer kayboldu. Ancak net uzantısına döndükten sonra sitemin sadecece footer kısmı indexlenir oldu. Tüm kontrolleri yaptım ancak sorun devam ediyor. Nedeni hakkında bilgisi olan varmı acaba..
 

Garfield

Yönetici
WMTR-Admin
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
252
Çözümler
14
Aldığı Beğeni
34
Konum
Yurt Dışı
Uzmanlık
Girişimci
Alan adı değişikliğinin yazılımla ilgisi olacağını pek sanmami sonucta siz FTP'iyi ve DB'yi copy-paste yaptınız. yeni alan adının indexlenmesi index alması tamamen eskisiden bağımsızdır. yeni domaine news kaydı ve adsense onayı almaya calısın bunlar yardımcı bir unsur görevi görecektir. daha sonra zamana bırakın ancak sunu eklemek isterim alan adı değişikliği 301 yönlendirmesi yapmılmamış ise biraz sıkıntılı bir durum.

301'i bir araştırın.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Personalize

Üst