free hit counter
tekno50.com | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

tekno50.com

melih003

WMTR-Üye
Katılım
6 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
0
Konum
Aksaray
Uzmanlık
Domain Broker
Ben Melih Demirtaş Sakarya’nın Geyve ilçesinde yaşıyorum Bilim ve Teknoloji merakımdan bu siteyi kurdum.

Web sitemizin adresi: Teknoloji haberlerinin, donanım yazılım incelemelerinin, dokümanların, forum, bilim ve teknoloji bilgilerinin paylaşıldığı websitesidir.

teknolojiye dair haberlerin, piyasaya yeni çıkan teknolojik ürünlerin donanım ve yazılım incelemelerinin teknoloji severlerle buluşturulduğu web sitesidir. Ana menü seçeneklerinden forumuna da ulaşmanın mümkün olduğu sitede ayrıca kullanıcıların çevrimiçi olarak birbirleriyle sohbet edip sosyalleşebilmelerini sağlayan bir eklenti de mevcut.

Tekno50.com’da Neler Var?

adresini tarayıcınıza girdiğinizde karşınıza 500’den farklı haber ve anlatıcı rehber çıkıyor. En ilginç yanı ise sitenin bu halini alması sadece 1 yıl gibi kısa bir süre almış. Yayın hayatına yeni başlayan, az sayıda editör ile çalışan bir site için bu muazzam bir sayı.

Konu çeşitliliği bakımından oldukça geniş ve doyurucu bir içeriğe sahip olan site 6 ana bölüme sahip.

· Teknoloji

Güncel haberlerin ve teknolojik gelişmelerin site takipçileri ile paylaşıldığı bölümdür.

· Doküman

Bu bölüm özellikle son derece faydalı bilgilerin bulunduğunu düşündüğüm donanım, yazılım ve hatta işlemci kodlamalarına kadar çeşitlilik içeren kullanım kılavuzu niteliğinde bir bölüm

· Haber

Teknoloji dışı, hayata dair ve aktüel haberlerin yer aldığı teknoloji ile daha az ilgili kullanıcıların ilgisini çekeceğini düşündüğüm bölüm

· İnternet

İnternete dair bilgiler, internet sitelerinin kullanımları ve cihaz uygulamalarının web ara yüzleri ile ilgili aradıklarınızı bu bölümde bulabilirsiniz.

· Mobil

Farklı işletim sistemlerine ait mobil sorunlar, bu sorunlara çözümler ver uygulamalarla ilgili aklınıza gelen her şeyi bulabileceğiniz bölüm

· Oyun

Oyun severlerde unutulmamış. Bu bölümde oyun dünyasında haberler ve karşılaştırmalı incelemeler bulunuyor.

Tüm yukarıda bahsettiklerimiz ilginizi çekmese bile sitede bulunan platform eklentisi sayesinde u sosyal bir mecra gibi kullanabilirsiniz. Radyo dinleyip, TV izlerken vasıtasıyla tanıştığınız arkadaşlarınızla sohbet etmenin tadını çıkartabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst