free hit counter
Reseller Hosting Nedir Kimler için Uygundur ? | Webmaster Forum - WMTR.NET
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Reseller Hosting Nedir Kimler için Uygundur ?

yazilimtek

WMTR-Üye
Katılım
20 Şub 2023
Mesajlar
2
Aldığı Beğeni
1
Konum
İstanbul
Uzmanlık
Yazılım Danışmanı
Reseller hosting normal hosting hizmetlerinden farklı olarak 3. kişilere yeniden satılabilen yada kendi içinde isteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre farklı kaynak değerlerine sahip paketler tanımlayarak kendiniz kullanabileceğiniz ayrıca teknik ayarlara daha fazla erişim olanağı sağlayan hosting hizmetidir. Örneğin normal hosting paketleri 1 site, 3 site, 10 site gibi kısıtlamalarla satılırken reseller hostinglerde böyle bir durum yoktur yada bu değer 50 - 100 gibi çok yüksek bir değerdir. bu hizmet daha çok kendi bünyesinde web site tasarımı yapan web tasarım ajansları tarafından müşterilerin sitelerini tek bir yerde barındırmak ve yönetmek için tercih edilmektedir. bu sayede herhangi bir sorun çıktığında teknik destek beklenmeden gerekli müdahale yapılarak sorun çözüme kavuşturulur.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Personalize

Üst