free hit counter
Outlook’un Mac Sürümüne Google Takvim Desteği Geldi | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Outlook’un Mac Sürümüne Google Takvim Desteği Geldi

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,541
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
70

Outlook’un Mac Sürümüne Google Takvim Desteği Geldi​


Microsoft bugün e-posta servisi Outlook 2016’nın Mac sürümüne Google Takvim ve Google Kişiler desteği getirdiğini açıkladı.​

Artık bütün Mac kullanıcıları Outlook uygulamasını kurarak Google Takvim ve Google Kişiler özelliklerini kullanabilir. Outlook’un bu sürümü ile Google Takvim üzerinden etkinlik oluşturabilir, silebilir ya da düzenleyebilirsiniz.


Bu güncelleme ile beraber Gmail kullanıcıları aynı zamanda Outlook üzerinden Focused Inbox özelliğini de kullanabilecek. Ayrıca seyahat bilgilerini ya da kargo teslimatı bilgileri yine Outlook üzerinden görülebilecek. Office 365 kullanıcılarının bu desteğe kavuşması için biraz daha süre var. Ancak kullanıcılar özelliğin ön izleme sürümünü Microsoft’un sitesinden indirip kurabilir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst