free hit counter
Outlook uygulaması iOS ve Android’e geldi | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Outlook uygulaması iOS ve Android’e geldi

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,541
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
70

Outlook uygulaması iOS ve Android’e geldi​


Microsoft bugün uygulamalarla ilgili iki yeni duyuru yaptı. Bunlarda ilki Outlook uygulamasının iOS ve Android platformuna sunulmasıydı. Microsoft’un 200 milyon dolara geçtiğimiz Aralık ayında satın aldığı mobil e-mail girişimi Acompli’nin ardından ilk kez iOS ve Android kullanıcılarına Outlook uygulaması sunulmuş oldu.

outlook


Her iki mobil platformda da Exchange, Outlook.com, Yahoo! Mail ve Gmail’i destekleyen uygulamada mail işlemlerini yapmak için basit el hareketlerini kullanmak yeterli oluyor. Outlook uygulaması bugün içerisinde hem Google Play’de hem de App Store’da yerini almış olacak.

Microsoft’un ikinci duyurusu ise Office uygulamasının Android için artık finalize edilmesiydi. Daha önce Beta sürümüyle hizmet veren uygulama artık tam sürümüyle Google Play’den indirilebilir durumda olacak.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst