free hit counter
Outlook Android sürümüne takvim ve video desteği geldi | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Outlook Android sürümüne takvim ve video desteği geldi

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,541
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
70

Outlook Android sürümüne takvim ve video desteği geldi​


Outlook Android sürümü bir güncelleme alarak yenilendi. Her ne kadar ana güncelleme olmasa da takvim entagrasyonu getirilen güncelleme, kullanımı fazlasıyla kolaylaştıracak. Aynı zamanda e-posta ekine koyulan resimleri de direkt olarak Outlook üzerinden görebileceksiniz.

Outlook Android için takvim ve video​

Android telefonlarındaki performansa dayalı gelişmeler de içeren Outlook, özellikle takvim entegrasyonu ile uygulama üzerinden gelen davetiye ve seyahat biletleri vb. işlevleri direkt olarak Android cihazlardaki takvime aktarabilecek. Ayrıca Outlook’ta eklenebilen takvim ekini de Android telefonunuzun takvim uygulamasından da görebileceksiniz. Söz konusu gelişmeleri cihazınıza uygulamak ya da Outlook’u deneyimlemek için buradaki bağlantıdan Outlook’u indirebilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst