free hit counter
Netflix tarihi Bitcoin dolandırıcılığını belgesel yapacak | Webmaster Forum - WMTR.NET
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Netflix tarihi Bitcoin dolandırıcılığını belgesel yapacak

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
11,477
Aldığı Beğeni
0
Uzmanlık
Sosyal Medya Hiz.

Netflix tarihi Bitcoin dolandırıcılığını belgesel yapacak​

Geçtiğimiz hafta en büyük kripto para operasyonu olarak gösterilen ve Bitfinex borsasından 5 milyar dolarlık Bitcoin çalan çiftin FBI tarafından yakalanması belgesel oluyor.

Bitfinex dolandırıcılığı belgesel oluyor​

Netflix yaptığı açıklamada Bitfinex borsası olayının belgesel olarak yayınlanacağını duyurdu. Duyuru tam da Heather 'Razzlekhan' Morgan ve Ilya Lichtenstein’ın tutuklandığı hafta geldi.Belgeseli FYRE: The Greatest Party That Never Happened ve Tiger King serilerinden tanıdığımız Chris Smith yönetecek. Yapımcılığını ise Fake Famous, The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley gibi serilerden tanıdığımız Nick Bilton üstleniyor.

Hatırlanacağı üzere Bitfinex borsasından şimdiki değeri 5 milyar dolar olan 119754 adet Bitcoin Morgan ve Lichtenstein tarafından çalınmıştı. Çift 1 milyar dolar değerinde 25 bin adedini şirketler üzerinden aklarken kalan kısmını ise özel cüzdanları bulmayı başaran FBI ele geçirmişti. Çift 25 yıl hapis cezası ile yargılanacak.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Üst