free hit counter
Mobil Cihazda Klip Oluşturma | Webmaster Forum - WMTR.NET
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Mobil Cihazda Klip Oluşturma

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,500
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
64

Mobil Cihazda Klip Oluşturma​

Mobil cihazınızdan bir yayın izlerken kırpma menüsüne sağ alttan erişebilirsiniz.

mceclip2.png
Kırpma sayfasında iki seçeneğiniz olacaktır. "Önizle ve Düzenle" ve "Yayınla". Klipten memnunsanız Yayınla'ya tıklayın. Düzenlemek istiyorsanız, “Önizle ve Düzenle” ye tıklayın Bu ekranda, tıpkı web'de olduğu gibi bir kayan çubuğunuz olacak. Klip uzunluğunu istediğiniz şekilde değiştirmek için bu işaretçileri çubuk üzerinde kaydırın.

mceclip3.png
Ardından, metin ve çıkartma ekleme seçeneğiniz olacaktır. Bunlar için seçenekler sol altta. Kişisel kitaplığınızdan, klip alınan kişi Onaylı Partner ise kanalın kitaplığından veya global çıkartmalardan istediğinizi kullanma seçeneğiniz olacaktır.

mceclip4.png
İşiniz bittiğinde İleri'ye tıklayın. Bu sizi açıklama sayfasına götürecektir. Klibinize açıklama veya klip için bir başlık girin. Klibi kanal sohbetine gönderip göndermemeyi seçmeyi unutmayın. Bunu, "Klibimi sohbet odasına gönder" in yanındaki kutuyu işaretleyerek yapabilirsiniz. İşiniz bittiğinde yayınla düğmesine basın.

mceclip5.png
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Personalize

Üst