free hit counter
Microsoft, Outlook’un Mac Versiyonuna Google Takvim Desteği Getirdi | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Microsoft, Outlook’un Mac Versiyonuna Google Takvim Desteği Getirdi

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,541
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
70

Microsoft, Outlook’un Mac Versiyonuna Google Takvim Desteği Getirdi​


Yazılım devi Microsoft dün Outlook 2016’nın Mac versiyonuna Google Takvim ve Google Kişiler desteği getireceğini açıkladı.​

Microsoft’un yayınladığı bu güncelleme ile beraber artık Outlook kullanıcıları Google Takvim’de yer alan etkinliklerini Mac, Android ya da Windows cihazlar üzerinden erişebilecek. Ayrıca kullanıcılar Outlook üzerinden Google Takvime etkinlik ekleyebilecek, silebilecek ya da düzenleyebilecek.
Bu değişiklik Gmail hesabına sahip olan Outlook’u kullanıcılarına da bazı öellikler getirdi. Artık kargo ve seyahat bilgileri Focused Inbox özelliği sayesinde daha kolay yönetilebilecek. Bu özelliklerin hepsi şirketin Office Insider Fast programında yer alan Mac kullanıcılarına sunuldu. Ancak Office 365 kullanıcılarının kendi bu özelliği alması için biraz daha beklemesi gerekiyor. Her ne kadar tam çıkış tarihi verilmese de bu yılın ikinci çeyreğinde güncelleme herkese yayınlanacak.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst