free hit counter
Microsoft Outlook’un iOS ve Android Uygulamasına Yeni Özellik Geldi | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Microsoft Outlook’un iOS ve Android Uygulamasına Yeni Özellik Geldi

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,541
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
70

Microsoft Outlook’un iOS ve Android Uygulamasına Yeni Özellik Geldi​


Microsoft bugün Outlook’un iOS ve Android uygulamalarına getirdiği güncelleme ile beraber uygulamada bazı geliştirmeler yaptı ve yeni bir özellik getirdi.​

Artık Microsoft Outlook ile e-postalara cevap verirken çalışanları ya da arkadaşları @ işareti ile etiketlemek mümkün. Ayrıca kullanıcılar bir konuşmaya cevap verirken artık konuşmanın tamamını görüntüleyebiliyor.

Uzun e-posta zincirinin okunmasını kolaylaştırmak için Outlook artık konuşmayı ilk okunmamış mesajdan itibaren gösteriyor. Outlook’un mobil uygulaması Gmail, Outlook ve Office 365 hesaplarını destekliyor ancak bu hesaplar arasında geçiş yapmak son derece zor. Yeni güncelleme ile beraber hesap seçmek daha kolay olacak ve geliştirilmiş klasör görünümü ile Taslaklar ya da Gönderilmiş gibi klasörlere erişim daha kolay olacak.Outlook’a gelecek olan en büyük değişiklik ise bu güncellemede de yer almadı. Outlook’a yakında arama özelliği gelecek ve bu özellik uygulamanın merkezinde yer alacak. Arama kısmı Microsoft’un Graph teknolojisini kullanacak ve bu sayede kullanıcılar e-postalarda yer alan uçak bileti gibi bilgileri ya da e-postalarda yer alan eklentileri direkt olarak gruplanmış şekilde görebilecek.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst