free hit counter
Microsoft Outlook’un iOS Uygulamasına Eklenti Desteği Geldi | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Microsoft Outlook’un iOS Uygulamasına Eklenti Desteği Geldi

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,541
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
70

Microsoft Outlook’un iOS Uygulamasına Eklenti Desteği Geldi​


Microsoft bugün Outlook uygulamasının iOS versiyonuna yayınladığı güncelleme ile birlikte uygulamaya bazı yeni özellikler getirdi.​

Microsoft Evernote, Giphy, Nimble, Trello ve Smartsheet gibi ürünlerin eklentilerini Outlook’un iOS versiyonuna getirdi. Üçüncü parti eklentiler Office 365 kullanıcıları tarafından bugünden itibaren kullanılabilir. Şirket yakında bu eklentileri Outlook.com kullanıcıları için de çıkaracak.

Eklentilerin simgesi e-posta ekranında yer alacak. Trello sayesinde herhangi bir e-posta projeye kolayla eklenebilecek. Gelen e-postalar Evernote üzerine aktarılabilecek. Giphy eklentisi sayesinde ise gönderilen e-postalara gifler eklenebilecek.
Eklentiler şimdilik kısıtlı ancak bu şirketin yayınladığı ilk eklenti paketi. Şirket üçüncü parti geliştiricilerin ürünlerini eklenti olarak Outlook’a eklemeye devam etmeyi amaçlıyor. Gelecek aylarda yeni eklentiler görebiliriz. Çıkarılan bu eklentiler Outlook’un Windows ve Mac uygulamalarında da yer alıyor. Ancak henüz test aşamasında. Şirket bu özellikleri yakında Android’e de getirecek ancak kesin tarih henüz belli değil.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst