free hit counter
Microsoft Office Word Sayfa Silme İşlemi Nasıl Yapılır? | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Microsoft Office Word Sayfa Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,541
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
70

Microsoft Office Word Sayfa Silme İşlemi Nasıl Yapılır?​


Office programları denilince akla gelen ilk yazılım paketlerinden olan Microsoft Office içinde bulunan yazı programı Word’de işinizi kolaylaştıracak sayfa silme işlemini biliyor musunuz? Gelin Word sayfa silme işlemi nasıl yapılır sorusuna yakından bakalım ve işinizi kolaylaştıracak bazı tüyoları görelim.

İş dünyasında etkin bir şekilde kullanılan Office programları arasında öne çıkan bir yazılım paketi olan Microsoft Office içinde bulunan yazı programı Word, uzun yıllardır pek çok kullanıcı tarafından beğenilen bir programdır. Word, kullanıldıkça anlaşılan ve bazı özellikleri keşfedilikçe kullanımı kolaylaşan bir programdır. Kullanımı kolaylaştıran özelliklerden biri de Word sayfa silme işlemidir.
Word sayfa silme işlemi ile onlarca hatta yüzlerce sayfadan oluşan bir dosya içindeki dilediğiniz bir sayfayı kolayca silmeniz mümkün. Elle silmeye çalışsanız tüm dosya düzenini bozacak bu hareket, Word sayfa silme işlemi ile herhangi bir sorun yaratmadan kolayca gerçekleşir. Gelin Microsoft Office Word sayfa silme işlemi nasıl yapılır yakından bakalım ve bazı ipuçlarını görelim.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst