free hit counter
Mac için Outlook artık tamamen ücretsiz | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Mac için Outlook artık tamamen ücretsiz

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,541
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
70

Mac için Outlook artık tamamen ücretsiz​

Microsoft Outlook’u Mac tarafında kullanmak için daha önce bir Microsoft 365 aboneliğine veya bir Office satın alma işlemine ihtiyaç vardı. Şimdi ise, Microsoft 365 aboneliğine veya Office lisansına ihtiyaç olmadan tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Apple Silicon işlemcili Mac’ler için optimize edilen uygulama, iOS kullanıcılarının Mac’lerinde başladıkları işe devam edebilmeleri için Handoff’u destekliyor. Microsoft, bunu iOS için Outlook’un iyi bir tamamlayıcısı olarak sunuyor. Örneğin, Mac’inizde yazmayı bitiremediğiniz bir e-posta var diyelim. Bu e-posta taslağını iPhone’unuza paslayabilirsiniz. Yakında çıkacak olan Profiller özelliği, siz işe konsantre olduğunuzda bildirimleri sınırlandırmanıza yardımcı olmak için macOS’un Odaklanma modlarına bağlanacak. Tüm Outlook sürümlerinde olduğu gibi, Gmail, iCloud ve Yahoo dahil olmak üzere çeşitli üçüncü taraf hizmetlerinden e-posta hesapları kullanabilirsiniz.

Mac için Outlook’un diğer özellikleri arasında takvim girişleri için widget, yerel bildirim desteği ve uygulama içindeki takvim girişlerinin hızlı bir şekilde görüntülenmesi için bir menü çubuğu seçeneği yer alıyor.

macOS 11 Big Sur veya daha yeni bir işletim sistemi gerektiren Mac için Outlook App Store’dan indirilebiliyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst