• [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Linux Hosting Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pi

Yönetim Ekibi
Moderatör
Yönetim Ekibi
Aldığı beğeni
35
Uzmanlık
Proje Yöneticisi
Linux web hosting paketi seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk olarak barındırılacak web sitesi sayısıdır. Kaç adet web sitesi barındıracaksanız eğer paket seçimizi buna göre yapmalısın. Disk boyutu, trafik boyutu, sunucu alt yapısı, e-mail hesap sayısı ve boyutları da yine hosting satın alma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardır.
Linux Web Hosting ile Sınırsız Hosting Arasında Fark Var mıdır?

Sınırsız hosting paketlerinde de satın alma işlemi sırasında Linux işletim sistemini seçebilirsiniz. Linux web hosting ve sınırsız hosting paketleri arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Vargonen Sınırsız Hosting paketleri ile birlikte ücretsiz olarak sunulan cPanel ile de hosting paketinizi yönetebilir. Yeni web sitesi açma, e-posta oluşturma, FTP hesabı oluşturma ve daha bir çok işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Vargonen Linux Web Hosting paketlerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza en uygun hosting paketini belirleyebilir ve hosting satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar