free hit counter
Instagram'ın En Yeni Özellikleri Açıklandı. | Webmaster Forum - WMTR.NET
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Instagram'ın En Yeni Özellikleri Açıklandı.

Mertz

WMTR-Üye
Katılım
19 Ocak 2023
Mesajlar
2
Aldığı Beğeni
0
Konum
Bursa
Uzmanlık
İçerik Yöneticisi
Meta, Instagram için yepyeni bir özelliği duyurdu. Bazıları belirli ülkelerde herkesin kullanımına açık olan bu özellikler, kullanıcı deneyimini geliştirmeye ve güvenliği artırmaya odaklanıyor.

Çift taraflı profil fotoğrafı geliyor

Instagram'a gelen yeni güncelleme ile artık avatarınızı resminizin diğer tarafına ekleyebilirsiniz. Bu sayede profilinizi ziyaret eden kişiler, avatarınız ve profil fotoğrafınız arasında geçiş yapabilecektir.

Sessiz mod, gelen bildirimleri susturacak, mesajlara otomatik yanıtlar verecek

‘Sessiz Mod’, gelen bildirimleri susturabilecek ve DM’leri de otomatik olarak yanıtlayacak. Ayrıca durumunuzu ‘Sessiz Modda’ olarak yaparak uygulamada aktif olmadığınızı arkadaşlarınıza bildirebilecek. Şirket, özelliğin gece geç saatlerde uygulamada zaman geçiren genç kullanıcıların da işine yarayabileceğini düşünüyor.

Önerilenlerde birden fazla gönderiyi gizleyebilecek, görmek istemediğiniz kelimeleri seçebileceksiniz

Instagram ayrıca, kullanıcılara gördükleri üzerinde daha fazla kontrol sağlayacak bir özelliği tanıttığını söyledi. Artık keşfet bölümünde görmek istemediğiniz birden çok öğeyi aynı anda seçerek gizleyebilirsiniz.

Son olarak Instagram, ebeveynlerin gençlerin uygulamayı kullanımı konusunda daha bilgili olmasını da sağlamak için yeni bir özellik de getirdi. Artık ebeveynler, çocuklarının engellediği hesapları görebilecek.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Personalize

Üst