• [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Google İşletme Departman Kategorileri

Hunter

Moderatör
Katılım
18.11.2022
Mesajlar
2,125
Aldığı beğeni
9
Konum
Kocaeli
Uzmanlık
Makale Hizmetleri
Özel departmanlarınız veya hizmetleriniz hakkında müşterilere daha fazla bilgi vermek için ek kategoriler kullanın. Ancak her ürün veya hizmet için kategori eklemeyin. Temel faaliyet alanınızı tanımlamak için, verilen listeden mümkün olduğunca az sayıda kategori seçin.
  • Örneğin, içinde eczanesi ve şarküterisi olan bir market işletiyorsanız birincil kategoriniz olarak "Market"i, ek kategoriler olarak "Eczane" ve "Şarküteri"yi seçebilirsiniz. Kategori seçme hakkında daha fazla bilgi
İşletmenizde, farklı kuruluşlar olarak faaliyet gösteren halka açık departmanlar varsa bunların kendi profilleri olmalıdır. Bu departmanların kategorilerini ana profile eklemeyin.
  • Örneğin, işletmeniz bağımsız olarak işletilen bir kafenin bulunduğu bir sağlık kulübü ise "Kafe" kategorisini eklemeyin. Bunun yerine, kafenin işletmecisi birincil kategori olarak "Kafe"yi seçip kendi işletme profilini oluşturabilir. Departmanlar hakkında daha fazla bilgi edinin.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst