free hit counter
Google Dokümanlar emojili reaksiyonlarla renkleniyor | Webmaster Forum - WMTR.Net
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Google Dokümanlar emojili reaksiyonlarla renkleniyor

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,541
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
70

Google Dokümanlar emojili reaksiyonlarla renkleniyor​Ortak çalışma, Google Dokümanlar uygulamasının temel taşlarından biri konumunda. Pek çok kullanıcı, aynı belge üzerinde eş zamanlı olarak düzenleme veya yorum yapabiliyor. Artık kullanıcılar yorumlarına, sosyal medya platformlarında olduğu gibi, emojili reaksiyonlar da ekleyebilecek.


Ortak çalışma, Google Dokümanlar uygulamasının temel taşlarından biri konumunda. Pek çok kullanıcı, aynı belge üzerinde eş zamanlı olarak düzenleme veya yorum yapabiliyor. Artık kullanıcılar yorumlarına, sosyal medya platformlarında olduğu gibi, emojili reaksiyonlar da ekleyebilecek.


Google Dokümanlar kısa süre önce 15. yaşını kutlamıştı. Uygulamanın özellik setini sürekli olarak genişleten Google, son olarak Dokümanlar üzerinden e-posta taslağı oluşturmayı ve ardından taslağı Gmail üzerinden göndermeyi mümkün hâle getirmişti.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Geri
Üst