free hit counter
Epic Games mağazasında 165 TL’lik oyun ücretsiz | Webmaster Forum - WMTR.NET
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Epic Games mağazasında 165 TL’lik oyun ücretsiz

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
11,477
Aldığı Beğeni
0
Uzmanlık
Sosyal Medya Hiz.

Epic Games mağazasında 165 TL’lik oyun ücretsiz​

Epic Games mağazası haftalık oyun kampanyasına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta Recipe for Disaster yemek yönetim simülasyonu oyunu hediye olarak veriliyor. Meraklıları kaçırmasın.

Recipe for Disaster nasıl bir oyun?​

Recipe for Disaster, profesyonel bir mutfak ve yemek odası ile drama dolu ve yüksek tempolu bir çevreyi konu alan bir yönetim simülasyonu. Oyunda bir restoran kurarak ekibinizi belirliyor ve en iyisi olmak için mücadele ediyorsunuz.
Ekibin özellikleri hizmet akışını doğrudan etkilediği için ruh halini ve dayanıklılık gücünü yöneterek işten çıkmalarını engellemeniz gerekiyor. Ayrıca sağlık denetçileri ve yemek eleştirmenleri de diğer bir zorluk. Kasedo Games tarafından Kasım 2021 tarihinde piyasaya çıkan oyun Steam üzerinde halen 165 TL seviyesinde.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Üst