• [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

BlackBerry Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?

Pi

Yönetim Ekibi
Moderatör
Yönetim Ekibi
Katılım
25.01.2022
Mesajlar
27,353
Çözümler
1
Aldığı beğeni
35
Konum
Yurt Dışı
Uzmanlık
Proje Yöneticisi
Türkiye’de bir zamanların en popüler telefon şirketlerinden bir tanesi olan BlackBerry her ne kadar popülerliğini yitirsede hala hale hazırda BlackBerry marka telefon kullanan binlerce kullanıcı var. Bu makalemizde BlackBerry marka telefonlarda ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda açıklık getireceğiz.

Öncelikle BlackBerry marka telefonlar model model birbirine göre çok farklılık gösterebiliyor. Bu farklılıklar ekran görüntüsü alma gibi işlemleride etkiliyor. BlackBerry telefonların bir çoğunda diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi Power Tuşu + Ses Kısma Tuşuna aynı anda basıldığında ekran görüntüsü alınıyor.

BlackBerry telefonlarda tuşları kullanmadan ekran görüntüsü almak için telefonunuza Notable adındaki uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulama telefona yüklendiğinde ekranın üst kısmında minik bir ekran görüntüsü alma simgesi beliriyor. Bu simgeye tıkladığınızda tek dokunuş ile ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

BlackBerry Z10, Z20, Z30, Classic, Priv, Key2, Passport modellerinde ekran görüntüsü almak için herhangi bir uygulama yüklemeden Power Tuşu + Ses Kısma Tuşuna aynı anda basılı tutarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst