free hit counter
Başakşehir'den siyasi sloganlara tepki: Farklı amaçlara hizmet edenlerden uzak kalmaya davet ediyoruz | Webmaster Forum - WMTR.NET
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Başakşehir'den siyasi sloganlara tepki: Farklı amaçlara hizmet edenlerden uzak kalmaya davet ediyoruz

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
18,500
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
64

Başakşehir'den siyasi sloganlara tepki: Farklı amaçlara hizmet edenlerden uzak kalmaya davet ediyoruz​Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarında yükselen "Hükümet istifa" sloganlarının ardından pek çok kulüpten siyasi tezahürat yapılmamasına dair mesaj geldi. Medipol Başakşehir Kulübü de, "Farklı amaçlara hizmet edenlerden uzak kalmaya davet ediyoruz" ifadelerinin yer aldığı bir açıklama yayımladı.


Süper Lig'de F.Bahçe ve Beşiktaş'ın oynadığı maçlarda yükselen "Hükümet istifa" tezahüratlarının ardından MHP lideri Devlet Bahçeli futbol kulüplerine maçların seyircisiz oynanması ya da gerekli tedbirlerin alınmasına yönelik bir çağrı yapmıştı. Kayseri spor'un sloganlara tepki açıklamasının ardından Konya spor, Alanya spor, Ümraniye spor, Sivas spor'un resmi hesaplarından paylaşımlar geldi. Adana Demir spor Başkanı Murat Sancak, kişisel hesabından bir açıklama paylaştı.


"FARKLI AMAÇLARA HİZMET EDENLERDEN UZAK KALMAYA DAVET EDİYORUZ"​

Medipol Başakşehir'den yapılan açıklamada, "Ülkemiz son yüz yılda yaşanan en büyük felaketlerden biriyle karşı karşıya. Başakşehir Futbol Kulübü olarak, futbolun muazzam gücünü, iyilik için kullanmanın tam zamanı olduğuna inanıyoruz. Söylenecek her sözün, haykırılacak her kelimenin birlik ve beraberlik üzerine olmasını arzuluyoruz. Tüm futbolseverleri, büyük bir felaketin yaralarını sarmaya çalıştığımız bugünlerde farklı ve faydasız amaçlara hizmet edenlerden uzak kalmaya davet ediyoruz. Bu felaketin yaralarını omuz omuza saralım" ifadeleri kullanıldı.

KULÜPLER BİRLİĞİ'NDEN ORTAK AÇIKLAMA​

Ali Koç'un başkanlığını yaptığı Kulüpler Birliği, ortak bir açıklama paylaştı. Yazılı açıklamada, "Spor kulüpleri, siyasi kurumlar olmadıkları gibi siyasi tartışmaların da parçası değildir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da spor dışında herhangi bir alandaki tartışmanın parçası haline getirilmek istemiyoruz" denildi
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Pi Twitter Forum 0 121

Benzer konular

Personalize

Üst