• [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Yardım Ban sıkıntısı hk. yardım lütfen.

Yardim

Üye
Aldığı beğeni
1
xenforo alt yapılı bir sitede banı açılan biri, neden login yaptığında banlı gözüküyor? profilden bakıldığında banlı değil ama login girişinde banlandınız yazıyor. Bu neden olur veya nasıl çözülür bilgisi olan var mı ? @Garfield

Çözüm
xf admin panelde sol altta araclar - yenıden yapılandır kısmından üyeleri kullanıcıları yenıden yapılandıra tıklayın, bu ıslemden once ilgili uyenın hangi kullanıcı grubunda oldugunu kontrol edin.

Garfield

Webmaster Forum - WMTR
Administrator
Webmaster Forum - WMTR
Aldığı beğeni
27
Uzmanlık
Girişimci
xf admin panelde sol altta araclar - yenıden yapılandır kısmından üyeleri kullanıcıları yenıden yapılandıra tıklayın, bu ıslemden once ilgili uyenın hangi kullanıcı grubunda oldugunu kontrol edin.

Çözüm

Yardim

Üye
Aldığı beğeni
1

Kullanıcı banı kaldırıldığında ban listesinde değil zaten diğer üye grubunda gözüküyor. Zamanlanmış işlemlerden ya da temizleme işlemlerinden resetleme falan bişi yapılabilir mi?

Garfield

Webmaster Forum - WMTR
Administrator
Webmaster Forum - WMTR
Aldığı beğeni
27
Uzmanlık
Girişimci
Araçlar - yeniden yapılandır - Kullanıcı önbelleklerini yeniden oluştur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar