free hit counter
Amazon’dan Yeni Teslimat Seçeneği: Randevulu Teslimat | Webmaster Forum - WMTR.NET
  • [ WMTR.Net ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ WMTR.Net ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ WMTR.Net ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Amazon’dan Yeni Teslimat Seçeneği: Randevulu Teslimat

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
11,477
Aldığı Beğeni
0
Uzmanlık
Sosyal Medya Hiz.

Amazon’dan Yeni Teslimat Seçeneği: Randevulu Teslimat​

Amazon.com.tr, müşterilerinin alışveriş deneyimlerini hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak yeni hizmeti “Amazon Randevulu Teslimat” seçeneğini duyurdu. Türkiye’de ilk kez Amazon .com .tr tarafından hayata geçirilen “Amazon Randevulu Teslimat” hizmeti kapsamında Prime üyeleri, göndericisi Amazon.com.tr olan Prime etiketli tüm ürünleri haftanın altı günü 08.00 ve 22.00 saatleri arasında adreslerine teslim edilmesini isteyebilecek.

Tüm Amazon Türkiye müşterilerinin sepet limiti olmadan faydalanabilecekleri “Amazon Randevulu Teslimat” hizmeti, ilk etapta 35 ilde geçerli olacak. Prime üyesi olmayan Amazon müşterileri, “Randevulu Teslimat” hizmetinden gönderim başı 29,90 TL karşılığında faydalanabilecek. Amazon Prime üyeleri ise Amazon.com.tr üzerinden yaptıkları alışverişlerde “Randevulu Teslimat” hizmetine ücretsiz erişmenin yanı sıra aşağıdaki alışveriş ayrıcalıklardan da faydalanmaya devam edecek.

  • Aynı gün teslimat: İstanbul, Bursa ve Kocaeli’nin belirli ilçelerinde yaşayan Prime üyeleri, seçili Prime ürünleri için öğlen 12’den önce verdikleri tüm alışverişlerinde, İstanbul için pazar günleri dahil aynı gün teslimat ayrıcalığından faydalanabiliyor.
  • Ertesi gün teslimat: İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir ve 13 şehirde yaşayan Prime üyeleri, seçili Prime ürünlerinde teslimatlarını herhangi bir ek ücret olmaksızın ertesi gün adreslerine teslim alabiliyor.
  • 2 güne kadar teslimat: Aralarında Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Mersin ve Rize’nin bulunduğu 27 şehirdeki Prime üyeleri, 2 güne kadar teslimat hizmetinden yararlanabiliyor.
Tüm Amazon.com.tr müşterileri Amazon Prime hizmetlerine aylık 7,90 TL karşılığında sahip olabilirken amazon. com.tr /prime adresini ziyaret ederek 30 günlük deneme süresinden de faydalanabiliyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Personalize

Üst