1. Ana Sayfa
  2. Haber

iPhone Müzik İndirme İos

iPhone Müzik İndirme İos
0

iPhone’unuza müzik indirmek için çeşitli yöntemler vardır, bu nedenle tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, aşağıdaki yöntemlerden biri ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır.

  • Öncelikle, indirmek istediğiniz müziğe zaten sahipseniz, bilgisayarınızda iTunes’un yüklü olması gerekir. İPhone’unuzu bilgisayarınıza bağlayın ve iTunes’u açın. Ardından, bilgisayarınızdaki kitaplığınızdaki müziği iPhone’unuza sürükleyip bırakabilirsiniz.
  • İkincisi, Spotify veya Apple Music gibi müzik akışı uygulamalarına erişiminiz varsa, iPhone’unuz bilgisayarınızla aynı Wi – Fi ağındayken bu uygulamalara giriş yapabilir, indirmek istediğiniz müziğe göz atabilir ve yayınlayabilir ve iPhone’unuza kaydedebilirsiniz.
  • Üçüncüsü, müziği doğrudan iPhone’unuza indirebilirsiniz. İPhone’unuzun ana ekranında, App Store’u açın ve bir müzik akışı uygulaması veya müzik indirme uygulaması arayın. Bazı popüler seçenekler Amazon Müzik ve Apple Müzik içerir. Uygulamayı indirdikten sonra, Apple Kimliğinizi kullanarak giriş yapabilir ve oradan müzik arayabilir ve indirebilirsiniz.
  • Dördüncüsü, iTunes’dan doğrudan iPhone’unuzdan müzik indirebilirsiniz. IPhone’unuzda App Store’u açın ve iTunes Store uygulamasını indirin. ITunes Store uygulaması yüklendikten sonra, Apple Kimliğinizle giriş yapabilir ve doğrudan telefonunuzda müziklere göz atabilir ve satın alabilirsiniz.

Farklı İndirme Yöntemleri Nelerdir?

İlk olarak, bir müzik akışı hizmeti bulmanız gerekir. Çeşitli müzik akışı hizmetleri mevcuttur, bu nedenle çeşitli olanlara bakmak ve sizin için en uygun olanı seçmek en iyisidir. Bu hizmetlerin çoğu ücretsiz veya düşük maliyetlidir, bu nedenle müzik kitaplığınızın hareket halindeyken olmasını istiyorsanız harika seçeneklerdir.

Müzik Akışı Kurulumu Sonrası

Müzik akışı hizmetinizi kurduktan sonra, telefonunuz için doğru uygulamayı edinmeniz gerekir. Yine, özellikle müzik akışı için yapılmış çeşitli uygulamalar var. Sizin için en uygun uygulamayı indiriniz.

Uygulama İndirdikten Sonra Ne Yapılmalı?

Uygulamayı yükledikten sonra, istediğiniz şarkıları ve albümleri aramak isteyeceksiniz. Yine, bunu yapmanın çeşitli yolları vardır. Bazı akış hizmetleri, aradığınız albüm için hizmetin veri tabanını aramanıza ve ardından indirmeden önce şarkının ön izlemesini dinlemenize izin verir. Diğer hizmetler iTunes’dan doğrudan uygulamadan arama yapmanıza izin verir. Aradığınız şarkıyı veya albümü bulduktan sonra, müziği iTunes üzerinden satın alabilirsiniz. İndirmeye başlamak için “Satın Al” düğmesine tıklamanız yeterlidir.

wmtr
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu web sitesi sizlere karşılıksız gönüllü olarak hizmet etmeyi hedefler. Bünyesinde olabildiğince gereksiz içeriklerden uzak durmayı benimser. Sizde yapacağınız kısa bir yorumla yazarlarımıza motivasyon sağlayabilir onları destekleyebilir varsa sorunuzu yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yorum Yap